Unutulmaz anlar..Bazı anlar vardır..
Her saniyesini dolu dolu yaşamak istediğimiz, Ömür boyu hoş bir tebessümle hatırlamak istediğimiz.. 1974'ten beri kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden ev sahipliği yaptığımız binlerce organizasyonda misafirlerimizin memnuniyeti temel ilkemiz olmuştur.
Çünkü o en özel gününüzde ne istediğinizi biz çok iyi biliyoruz ve detaylarla sizi yormadan herşey ile biz ilgileniyoruz..
Çünkü mutluluğunuz, mutluluğumuz..

Düğün


1974 yılından beri kaliteli hizmet anlayışıyla 800 ve 400 kişilik olmak üzere 2 ayrı salonumuzda hizmet yemekli/yemeksiz hizmet vermekteyiz. Ulaşım sorunu olmayan Istanbul'un merkezinde, metroya 400 metre, tramvaya 100 metre mesafede Fatih Aksaray'da bulunan salonumuzda 2 mutfak, klima, jeneratör, ses sistemi, sinevizyon, otopark mevcuttur.

4 kişilik Orkestra ekibimiz, 2 sanatçı, 180'lik Dijital Video Çekimi, 10 Poz ve 20 Adet Aile Fotoğrafı, Sinevizyon servislerimiz size düğün hediyemiz.

Gelin bu özel gününüzde siz detayları bize bırakın, size sevdiklerinizle o günün tadını çıkarmak kalsın..

Nişan & Kına & Sünnet


Evlenmeye karar verdiniz, ilk adımı gelin beraber atalım.. Nişan yüzüklerin takılacağı o çok özel günü sevdiklerinizle paylaşmak için 19 Mayıs Düğün Salonu asla pişman olmayacağınız bir seçenek.. Biz tüm detaylarla ilgileniyoruz, size sadece o günün tadını çıkarmak kalıyor..

Evliliğe çeyrek kala sevdiklerinizle paylaşacağınız Türk adetlerinin en güzellerinden kına gecesini 19 Mayıs Düğün Salonları ile deneyimleyin.

Sünnet.. Oğlan büyüdü.. Erkekliğe ilk adımı atacağı bu günü unutulmaz kılmak ve en sevdiklerinizde paylaşmanız için salonlarımız hazır.

Yemekli/yemeksiz hizmet verdiğimiz nişan, kına, sünnet törenlerimizde 4 kişilik Orkestra ekibimiz, 2 sanatçı, 180'lik Dijital Video Çekimi, 10 poz ve 20 adet Aile Fotoğrafı, Sinevizyon servislerimiz fiyatlarımıza dahildir.

Kurumsal Toplantılar & Organizasyonlar


Salonumuzda Kurumsal Şirket içi kutlamalar ve partiler, Lansman, özel tanıtım davetleri, basın toplantıları, eğitim, seminer, konferans yanısıra mezuniyet balosu, doğumgünü, bekarlığa veda, baby shower partileri düzenlenmektedir.